Rapid competitie Ronde 4 en 5 en Stand

 
Hierbij de uitslagen en stand van de rapidcompetitie na vanavond:

Partijen in Ronde 4 - 01-06-2021. 
 
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Hiddo Zuiderweg      0-1     
  2 Jan Schut            - Jan Wiebe van Veen   0-1     
  3 Rudy Frieswijk       - Douwe Pol            0-1     
  4 Klaas Dijkhuizen     - Fred Luining         ½-½     
  5 Johan Jans           - Tony Westermann      0-1     
  6 Durk Elzinga         - Arthur Uyleman       0-1     
  7 John Souhoka         - Sjak Rijploeg        0-1     
  8 Willem Bosman        - Jouke Luxema         1-0     
  9 Albert Prins         - Henk Duttmer         1-0     
 
Partijen in Ronde 5 - 01-06-2021. 
 
  1 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            ½-½     
  2 Jan Schut            - Hiddo Zuiderweg      0-1     
  3 Fred Luining         - Boudewijn Hoogeboom  0-1     
  4 Tony Westermann      - Klaas Dijkhuizen     ½-½     
  5 Arthur Uyleman       - Rudy Frieswijk       0-1     
  6 Sjak Rijploeg        - Willem Bosman        0-1     
  7 Albert Prins         - Johan Jans           ½-½     
  8 Durk Elzinga         - John Souhoka         0-1     
  9 Henk Duttmer         - Jouke Luxema         1-0     
 10 Jacob Bosgra         - Paring bye         
 


Rangschikking na Ronde 5 - 01-06-2021 - Normal ranking. 
Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score   Wrst  BRtg GemRT   TPR 
  1 Hiddo Zuiderweg        5   4   0   1    202   13,5  1803  1567  1808 
  2 Jan Wiebe van Veen     5   2   3   0    190   15,5  1752  1621  1768 
  3 Boudewijn Hoogeboom    5   3   1   1    172   14,0  1570  1579  1726 
  4 Douwe Pol              5   3   1   1    151   13,0  1631  1558  1705 
  5 Tony Westermann        2   1   1   0    124   13,5  1648  1702  1893 
  6 Rudy Frieswijk         5   2   1   2    120   16,0  1567  1624  1624 
  7 Klaas Dijkhuizen       2   0   2   0    117   12,5  1854  1531  1531 
  8 Willem Bosman          2   2   0   0    115   14,0  1299  1113  1913 
  9 Jan Schut              4   1   1   2    106   14,0  1532  1532  1444 
 10 Fred Luining           5   1   2   2    102   13,0  1414  1531  1460 
 11 Arthur Uyleman         2   1   0   1     97   11,0  1331  1431  1431 
 12 Sjak Rijploeg          2   1   0   1     91   13,5  1330  1306  1306 
 13 Albert Prins           5   2   1   2     88   11,5  1604  1430  1430 
 14 Herman Wiegeraad       2   1   0   1     84   10,5  1160  1214  1214 
 15 John Souhoka           2   1   0   1     78   11,0  1312  1313  1313 
 16 Henk Duttmer           2   1   0   1     71   11,0  1152  1250  1250 
 17 Johan Jans             2   0   1   1     68   11,5  1550  1626  1435 
 18 Durk Elzinga           5   1   0   4     47   13,0  1295  1419  1178 
 19 Jouke Luxema           5   1   0   4     45   11,5   895  1255  1014 
 20 Jacob Bosgra           3   0   0   3     29    6,5  1249  1265   465

Eerste rapidavond

Met de aanwezig 12 schakers is vooraf besloten op één bord te spelen. Dit is zo goed bevallen dat we dit in principe ook voor de interne competitie blijven doen. Wil een schaker toch persé op twee borden schaken, dan dit graag van te voren aangegeven zodat hiermee rekening gehouden kan worden met de zaal indeling. Er is met mondkapje gespeeld. Dat was goed te doen, alleen de brildragers moesten even de juiste positie van de bril/kapje uitvinden zodat de glazen niet besloegen. Voor de interne competitie geldt dus:
- in principe spelen op 1 bord (tenzij speler persé op twee borden wil schaken
- we spelen met mondkapje (verstrekt door de club)
- AANMELDEN voor de speelavond voor zondag 19.00 uur (ook in verband met de tafelopstelling in het Dok).

De resultaten en voorlopige tussenstand van het rapidkampioenschap:

SV Lewenborg Rapid 2020-2021

Partijen in Ronde 1 - 08-09-2020.

 

  1 Jan Wiebe van Veen   - Hiddo Zuiderweg      1-0   

  2 Rudy Frieswijk       - Albert Prins         1-0   

  3 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            1-0    

  4 Fred Luining         - Jan Schut            ½-½   

  5 Jacob Bosgra         - Durk Elzinga         0-1   

  6 Jouke Luxema         - Herman Wiegeraad     0-1   

 

Partijen in Ronde 2 - 08-09-2020.

 

  1 Rudy Frieswijk       - Jan Wiebe van Veen   ½-½   

  2 Durk Elzinga         - Boudewijn Hoogeboom  0-1   

  3 Herman Wiegeraad     - Jan Schut            0-1   

  4 Hiddo Zuiderweg      - Fred Luining         1-0   

  5 Douwe Pol            - Albert Prins         1-0   

  6 Jouke Luxema         - Jacob Bosgra         1-0   

 

Partijen in Ronde 3 - 08-09-2020.

 

  1 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  ½-½   

  2 Hiddo Zuiderweg      - Rudy Frieswijk       1-0   

  3 Douwe Pol            - Durk Elzinga         1-0   

  4 Fred Luining         - Jouke Luxema         1-0     

  5 Albert Prins         - Jacob Bosgra         1-0     

 

SV Lewenborg Rapid 2020-2021

 

Rangschikking na Ronde 3 - 08-09-2020 - Normal ranking.

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score   Wrst  BRtg GemRT   TPR

  1 Boudewijn Hoogeboom    3   2   1   0    134    5,0  1570  1559  1839

  2 Jan Wiebe van Veen     3   1   2   0    126    6,0  1752  1647  1767

  3 Hiddo Zuiderweg        3   2   0   1    111    5,0  1803  1578  1698

  4 Jan Schut              2   1   1   0    103    5,0  1532  1287  1478

  5 Douwe Pol              3   2   0   1     90    4,5  1631  1490  1610

  6 Rudy Frieswijk         3   1   1   1     88    5,0  1567  1720  1720

  7 Fred Luining           3   1   1   1     78    5,0  1414  1410  1410

  8 Herman Wiegeraad       2   1   0   1     70    4,5  1160  1214  1214

  9 Durk Elzinga           3   1   0   2     56    4,5  1295  1483  1363

 10 Jouke Luxema           3   1   0   2     49    3,0   895  1274  1154 

 11 Albert Prins           3   1   0   2     45    3,5  1604  1482  1362 

 12 Jacob Bosgra           3   0   0   3     22    3,0  1249  1265   465 

Uitslagen en stand rapidkampioenschap

Partijen in Ronde 7 - 18-02-2020. Fischer
  1 Jan Schut            - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Douwe Pol            - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Roy Bons             - Tjipko Visser        0-1   
  5 Willem Bosman        - Johan Jans           0-1   
  6 Arthur Uyleman       - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  7 Sjak Rijploeg        - Jacob Bosgra         1-0   

Partijen in Ronde 8 - 18-02-2020. Fischer
  1 Edim Salihbegovic    - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Jan Schut            1-0   
  3 Tjipko Visser        - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            1-0   
  5 Johan Jans           - Roy Bons             0-1   
  6 Sjak Rijploeg        - Willem Bosman        1-0   
  7 Jacob Bosgra         - Arthur Uyleman       0-1   

Partijen in Ronde 9 - 18-02-2020. Fischer
  1 Tjipko Visser        - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Jan Schut            - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Edim Salihbegovic    0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Douwe Pol            0-1   
  5 Johan Jans           - Sjak Rijploeg        ½-½   
  6 Willem Bosman        - Jacob Bosgra         0-1   
  7 Roy Bons             - Handmatige paring bye       

Rangschikking na Ronde 9 - 18-02-2020 - Normal ranking.

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score   Wrst  BRtg GemRT   TPR
  1 Hiddo Zuiderweg        7   5   0   2    270   45,0  1853  1721  1880
  2 Klaas Dijkhuizen       9   6   0   3    249   43,0  1902  1630  1750
  3 John Souhoka           4   4   0   0    242   49,0  1393  1529  2329
  4 Edim Salihbegovic      6   4   0   2    233   45,5  2090  1672  1793
  5 Tjipko Visser          3   2   0   1    201   44,5  1700  1744  1864
  6 Roy Bons               8   4   0   4    201   44,0  1785  1705  1705
  7 Douwe Pol              9   4   1   4    194   43,5  1611  1710  1710
  8 Jan Wiebe van Veen     6   4   0   2    194   40,5  1721  1545  1666
  9 Jan Schut              8   4   0   4    186   43,5  1481  1694  1694
 10 Boudewijn Hoogeboom    6   2   1   3    171   41,5  1544  1728  1669
 11 Johan Jans             3   1   1   1    145   37,5  1578  1457  1457
 12 Tony Westermann        5   2   0   3    138   41,0  1642  1670  1599
 13 Albert Prins           3   1   0   2    137   38,5  1632  1727  1607
 14 Rudy Frieswijk         3   1   0   2    117   36,0  1616  1439  1319
 15 Sjak Rijploeg          8   2   1   5     97   40,0  1359  1512  1375
 16 Arthur Uyleman         6   2   0   4     89   36,5  1394  1509  1389
 17 Jacob Bosgra           3   1   0   2     88   33,5  1237  1326  1206
 18 Willem Bosman          6   1   1   4     86   31,5  1226  1399  1208
 19 Herman Wiegeraad       3   0   1   2     68   35,0  1212  1367  1087


Partijen in Ronde 1 - 03-09-2018.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Klaas Dijkhuizen     1-0   
  2 Albert Prins         - Roy Bons             1-0   
  3 Douwe Pol            - Rudy Frieswijk       1-0   
  4 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  5 Sjak Rijploeg        - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Herman Wiegeraad     - Willem Bosman        ½-½   
  7 Tony Westermann      - Paring bye                 
  8 John Souhoka         - Paring bye                 

Partijen in Ronde 2 - 03-09-2018.
  1 Albert Prins         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            ½-½   
  3 Klaas Dijkhuizen     - Arthur Uyleman       1-0   
  4 Roy Bons             - Tony Westermann      1-0   
  5 Willem Bosman        - Rudy Frieswijk       0-1   
  6 Jan Schut            - Herman Wiegeraad     1-0   
  7 John Souhoka         - Sjak Rijploeg        1-0   

Partijen in Ronde 3 - 03-09-2018.
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Albert Prins         1-0   
  3 Roy Bons             - Klaas Dijkhuizen     1-0   
  4 Arthur Uyleman       - Willem Bosman        0-1   
  5 Rudy Frieswijk       - Jan Schut            0-1   
  6 Herman Wiegeraad     - John Souhoka         0-1   
  7 Tony Westermann      - Sjak Rijploeg        1-0   

Partijen in Ronde 4 - 22-10-2018. Halasz gambiet. 1.e4 c5 2.d4 cxd4 3.f4
  1 Douwe Pol            - Roy Bons             1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Schut            1-0    
  3 Klaas Dijkhuizen     - Edim Salihbegovic    1-0   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Tony Westermann      0-1   
  5 Sjak Rijploeg        - Paring bye                 

Partijen in Ronde 5 - 22-10-2018. Halasz gambiet. 1.e4 c5 2.d4 cxd4 3.f4
  1 Jan Schut            - Douwe Pol            1-0   
  2 Roy Bons             - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 John Souhoka         - Klaas Dijkhuizen     1-0   
  4 Edim Salihbegovic    - Tony Westermann      1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Jan Wiebe van Veen   0-1   

Partijen in Ronde 6 - 22-10-2018. Halasz gambiet. 1.e4 c5 2.d4 cxd4 3.f4
  1 Edim Salihbegovic    - Douwe Pol            1-0   
  2 Tony Westermann      - John Souhoka         0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Roy Bons             0-1   
  4 Klaas Dijkhuizen     - Sjak Rijploeg        1-0   

Snelschaak kampioenschap

Dinsdag 10 december werd er door 10 leden gesnelschaakt in het eetcafee van het Dok.. Het tempo was 5 minuten met 3 seconden toegevoegd. Edim werd winnaar.

 

 Eindstand na Ronde 9 - 10-12-2019.

 

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score  BRtg GemRT   TPR  W-We

  1 Edim Salihbegovic      9   8   0   1    294  2040  1584  1945 -0,15

  2 Jan Wiebe van Veen     9   6   2   1    259  1721  1619  1837  1,53

  3 Roy Bons               9   7   0   2    249  1785  1612  1830  0,89

  4 Klaas Dijkhuizen       9   7   0   2    247  1902  1599  1817 -0,18

  5 Douwe Pol              9   3   2   4    147  1611  1631  1593 -0,31

  6 John Souhoka           9   3   0   6     98  1393  1656  1535  0,87

  7 Rudy Frieswijk         9   2   1   6     90  1616  1631  1465 -1,86

  8 Ryan Bons              9   2   0   7     89  1200  1677  1459  1,27

  9 Jan Schut              9   2   1   6     88  1481  1646  1480 -0,46

 10 Boudewijn Hoogeboom    9   2   0   7     78  1544  1639  1421 -1,60

Begin schaakseizoen 2019-2020

Hierbij de uitslagen en stand na de 3e ronde van het rapidkampioenschap. Volgende week dinsdag begint de 1e ronde van de interne competitie.
 
 

SC Lewenborg Rapid 2019-2020

 

Partijen in Ronde 1 - 03-09-2018.

 

  1 Hiddo Zuiderweg      - Klaas Dijkhuizen     1-0   

  2 Albert Prins         - Roy Bons             1-0   

  3 Douwe Pol            - Rudy Frieswijk       1-0    

  4 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   

  5 Sjak Rijploeg        - Arthur Uyleman       0-1   

  6 Herman Wiegeraad     - Willem Bosman        ½-½   

  7 Tony Westermann      - Paring bye                 

  8 John Souhoka         - Paring bye                 

 

 

Partijen in Ronde 2 - 03-09-2018.

 

  1 Albert Prins         - Hiddo Zuiderweg      0-1   

  2 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            ½-½   

  3 Klaas Dijkhuizen     - Arthur Uyleman       1-0   

  4 Roy Bons             - Tony Westermann      1-0   

  5 Willem Bosman        - Rudy Frieswijk       0-1   

  6 Jan Schut            - Herman Wiegeraad     1-0   

  7 John Souhoka         - Sjak Rijploeg        1-0   

 

 

Partijen in Ronde 3 - 03-09-2018.

 

  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   

  2 Boudewijn Hoogeboom  - Albert Prins         1-0   

  3 Roy Bons             - Klaas Dijkhuizen     1-0   

  4 Arthur Uyleman       - Willem Bosman        0-1   

  5 Rudy Frieswijk       - Jan Schut            0-1   

  6 Herman Wiegeraad     - John Souhoka         0-1   

  7 Tony Westermann      - Sjak Rijploeg        1-0   

 

 

SC Lewenborg Rapid 2019-2020

 

Rangschikking na Ronde 3 - 03-09-2018.

Pos Naam                 Prt   W   R   V  Score   Wrst  BRtg GemRT   TPR

  1 Douwe Pol              3   2   1   0    146    5,5  1611  1671  1951

  2 Boudewijn Hoogeboom    3   2   1   0    139    5,5  1544  1575  1854

  3 Hiddo Zuiderweg        3   2   0   1    128    4,5  1853  1715  1835

  4 Roy Bons               3   2   0   1    103    3,5  1785  1725  1846

  5 Jan Schut              3   2   0   1     93    4,0  1481  1457  1578

  6 Albert Prins           3   1   0   2     82    6,5  1632  1727  1607

  7 Klaas Dijkhuizen       3   1   0   2     77    5,0  1902  1677  1557

  8 John Souhoka           2   2   0   0     76    3,0  1393  1286  2086

  9 Willem Bosman          3   1   1   1     76    2,5  1226  1407  1407

 10 Rudy Frieswijk         3   1   0   2     62    6,0  1616  1439  1319

 11 Arthur Uyleman         3   1   0   2     57    2,5  1394  1496  1375

 12 Tony Westermann        2   1   0   1     43    3,5  1642  1572  1572

 13 Herman Wiegeraad       3   0   1   2     40    6,0  1212  1367  1087

 14 Sjak Rijploeg          3   0   0   3     21    5,0  1359  1476   676