Interne competitie - ronde 3

Hierbij de uitslagen en stand na de 3e ronde:

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Partijen in Ronde 3 - 06-10-2020.
 
  1 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            ½-½   
  2 Rudy Frieswijk       - Albert Prins         ½-½   
  3 Tony Westermann      - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jan Schut            - Herman Wiegeraad     1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 John Souhoka         - Paring bye                 
 
 
SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Rangschikking na Ronde 3 - 06-10-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               130   3   2   1   0   2,5  1631  1708  1979  1,31
  2 Jan Wiebe van Veen      120   2   1   1   0   1,5  1752  1640  1830  0,19
  3 Albert Prins            113   3   1   2   0   2,0  1604  1509  1648  0,16 
  4 Rudy Frieswijk          106   2   1   1   0   1,5  1567  1509  1706  0,35 
  5 Arthur Uyleman          101   2   1   1   0   1,5  1331  1283  1483  0,38 
  6 Boudewijn Hoogeboom      97   3   2   0   1   2,0  1570  1604  1740  0,64
  7 Jacob Bosgra             87   2   1   1   0   1,5  1249  1245  1445  0,49
  8 Jan Schut                77   3   2   0   1   2,0  1532  1208  1442 -0,34
  9 John Souhoka             74   2   1   0   1   1,0  1312  1450  1441  0,32
 10 Henk Dutmer              63   2   1   0   1   1,0  1152  1113  1120 -0,08
 11 Hiddo Zuiderweg          61   2   1   0   1   1,0  1803  1481  1532 -0,68
 12 Fred Luining             60   2   0   1   1   0,5  1414  1449  1250 -0,41
 13 Herman Wiegeraad         55   2   0   1   1   0,5  1160  1391  1170  0,03
 14 Tony Westermann          54   3   0   1   2   0,5  1648  1642  1374 -1,03
 15 Durk Elzinga             39   1   0   0   1   0,0  1295  1312   914 -0,48
 16 Sjak Rijploeg            32   2   0   0   2   0,0  1330  1526  1066 -0,66
 17 Jouke Luxema             29   2   0   0   2   0,0   895  1342   816 -0,20
 
 
SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Categorie A na Ronde 3 - 06-10-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               130   3   2   1   0   2,5  1631  1708  1979  1,31
  2 Jan Wiebe van Veen      120   2   1   1   0   1,5  1752  1640  1830  0,19
  3 Rudy Frieswijk          106   2   1   1   0   1,5  1567  1509  1706  0,35
  4 Boudewijn Hoogeboom      97   3   2   0   1   2,0  1570  1604  1740  0,64
 
Categorie B na Ronde 3 - 06-10-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Albert Prins            113   3   1   2   0   2,0  1604  1509  1648  0,16 
  2 Jan Schut                77   3   2   0   1   2,0  1532  1208  1442 -0,34 
  3 John Souhoka             74   2   1   0   1   1,0  1312  1450  1441  0,32 
  4 Hiddo Zuiderweg          61   2   1   0   1   1,0  1803  1481  1532 -0,68
  5 Fred Luining             60   2   0   1   1   0,5  1414  1449  1250 -0,41
  6 Tony Westermann          54   3   0   1   2   0,5  1648  1642  1374 -1,03
 
Categorie C na Ronde 3 - 06-10-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Arthur Uyleman          101   2   1   1   0   1,5  1331  1283  1483  0,38
  2 Jacob Bosgra             87   2   1   1   0   1,5  1249  1245  1445  0,49
  3 Henk Dutmer              63   2   1   0   1   1,0  1152  1113  1120 -0,08
  4 Herman Wiegeraad         55   2   0   1   1   0,5  1160  1391  1170  0,03
  5 Durk Elzinga             39   1   0   0   1   0,0  1295  1312   914 -0,48
  6 Sjak Rijploeg            32   2   0   0   2   0,0  1330  1526  1066 -0,66
  7 Jouke Luxema             29   2   0   0   2   0,0   895  1342   816 -0,20


 
Partijen in Ronde 2 - 22-09-2020.
 
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  2 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 John Souhoka         - Albert Prins         0-1     
  4 Fred Luining         - Rudy Frieswijk       0-1     
  5 Henk Dutmer          - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Jouke Luxema         - Jan Schut            0-1   
  8 Hiddo Zuiderweg      - Paring bye                 
 
 
Partijen in Ronde 1 - 15-09-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  3 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Fred Luining         ½-½   
  5 Durk Elzinga         - John Souhoka         0-1   
  6 Herman Wiegeraad     - Jacob Bosgra         ½-½   
  7 Jouke Luxema         - Henk Dutmer          0-1   
  8 Jan Wiebe van Veen   - Paring bye                 
  

Interne competitie - ronde 2

Hierbij de uitslagen en stand na de tweede ronde:

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Partijen in Ronde 2 - 22-09-2020.
 
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  2 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 John Souhoka         - Albert Prins         0-1     
  4 Fred Luining         - Rudy Frieswijk       0-1     
  5 Henk Dutmer          - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Jouke Luxema         - Jan Schut            0-1   
  8 Hiddo Zuiderweg      - Paring bye                 
 
 
SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Rangschikking na Ronde 2 - 22-09-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               118   2   2   0   0   2,0  1631  1687  2025  1,14
  2 Jan Wiebe van Veen      104   1   1   0   0   1,0  1752  1648  1753  0,36
  3 Albert Prins             95   2   1   1   0   1,5  1604  1480  1612  0,22 
  4 Arthur Uyleman           81   2   1   1   0   1,5  1331  1283  1307  0,38 
  5 Rudy Frieswijk           77   1   1   0   0   1,0  1567  1414  1448  0,30 
  6 Boudewijn Hoogeboom      68   2   1   0   1   1,0  1570  1582  1657  0,03
  7 Jacob Bosgra             67   2   1   1   0   1,5  1249  1245  1914  0,49
  8 John Souhoka             60   2   1   0   1   1,0  1312  1450  1422  0,32
  9 Tony Westermann          58   2   0   1   1   0,5  1648  1678  1562 -0,42 
 10 Henk Dutmer              53   2   1   0   1   1,0  1152  1113  1115 -0,08 
 11 Fred Luining             50   2   0   1   1   0,5  1414  1449  1257 -0,41 
 12 Herman Wiegeraad         47   1   0   1   0   0,5  1160  1249  1899  0,12
 13 Jan Schut                46   2   1   0   1   1,0  1532  1233  1290 -0,43
 14 Hiddo Zuiderweg          43   1   0   0   1   0,0  1803  1631  1834 -0,73
 15 Sjak Rijploeg            37   1   0   0   1   0,0  1330  1249  1708 -0,61
 16 Durk Elzinga             31   1   0   0   1   0,0  1295  1312  1231 -0,48
 17 Jouke Luxema             22   2   0   0   2   0,0   895  1342   923 -0,20
 
 

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Categorie A na Ronde 2 - 22-09-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               118   2   2   0   0   2,0  1631  1687  2025  1,14
  2 Jan Wiebe van Veen      104   1   1   0   0   1,0  1752  1648  1753  0,36
  3 Rudy Frieswijk           77   1   1   0   0   1,0  1567  1414  1448  0,30
  4 Boudewijn Hoogeboom      68   2   1   0   1   1,0  1570  1582  1657  0,03
 
Categorie B na Ronde 2 - 22-09-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Albert Prins             95   2   1   1   0   1,5  1604  1480  1612  0,22 
  2 John Souhoka             60   2   1   0   1   1,0  1312  1450  1422  0,32 
  3 Tony Westermann          58   2   0   1   1   0,5  1648  1678  1562 -0,42 
  4 Fred Luining             50   2   0   1   1   0,5  1414  1449  1257 -0,41
  5 Jan Schut                46   2   1   0   1   1,0  1532  1233  1290 -0,43
  6 Hiddo Zuiderweg          43   1   0   0   1   0,0  1803  1631  1834 -0,73
 
Categorie C na Ronde 2 - 22-09-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Arthur Uyleman           81   2   1   1   0   1,5  1331  1283  1307  0,38
  2 Jacob Bosgra             67   2   1   1   0   1,5  1249  1245  1914  0,49
  3 Henk Dutmer              53   2   1   0   1   1,0  1152  1113  1115 -0,08
  4 Herman Wiegeraad         47   1   0   1   0   0,5  1160  1249  1899  0,12
  5 Sjak Rijploeg            37   1   0   0   1   0,0  1330  1249  1708 -0,61
  6 Durk Elzinga             31   1   0   0   1   0,0  1295  1312  1231 -0,48
  7 Jouke Luxema             22   2   0   0   2   0,0   895  1342   923 -0,20

Partijen in Ronde 1 - 15-09-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  3 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Fred Luining         ½-½   
  5 Durk Elzinga         - John Souhoka         0-1   
  6 Herman Wiegeraad     - Jacob Bosgra         ½-½   
  7 Jouke Luxema         - Henk Dutmer          0-1   
  8 Jan Wiebe van Veen   - Paring bye                 
 
 


Uitslagen en stand interne competitie

Hierbij de uitslagen en stand na de eerste ronde:

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Partijen in Ronde 1 - 15-09-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  3 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Fred Luining         ½-½   
  5 Durk Elzinga         - John Souhoka         0-1   
  6 Herman Wiegeraad     - Jacob Bosgra         ½-½   
  7 Jouke Luxema         - Henk Dutmer          0-1   
  8 Jan Wiebe van Veen   - Paring bye                 
 
 
SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Rangschikking na Ronde 1 - 15-09-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol                80   1   1   0   0   1,0  1631  1803  1812  0,73
  2 Boudewijn Hoogeboom      67   1   1   0   0   1,0  1570  1532  1646  0,45
  3 Tony Westermann          57   1   0   1   0   0,5  1648  1604  1626 -0,06
  4 Albert Prins             57   1   0   1   0   0,5  1604  1648  1626  0,06 
  5 John Souhoka             54   1   1   0   0   1,0  1312  1295  1399  0,48 
  6 Fred Luining             46   1   0   1   0   0,5  1414  1331  1373 -0,11 
  7 Arthur Uyleman           46   1   0   1   0   0,5  1331  1414  1373  0,11
  8 Henk Dutmer              45   1   1   0   0   1,0  1152   895  1119  0,18
  9 Hiddo Zuiderweg          42   1   0   0   1   0,0  1803  1631  1622 -0,73
 10 Jacob Bosgra             37   1   0   1   0   0,5  1249  1160  1205 -0,12
 11 Herman Wiegeraad         36   1   0   1   0   0,5  1160  1249  1205  0,12
 12 Jan Schut                32   1   0   0   1   0,0  1532  1570  1456 -0,45
 13 Durk Elzinga             26   1   0   0   1   0,0  1295  1312  1208 -0,48
 14 Jouke Luxema             22   1   0   0   1   0,0   895  1152   928 -0,18
 
 
SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Categorie A na Ronde 1 - 15-09-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol                80   1   1   0   0   1,0  1631  1803  1812  0,73
  2 Boudewijn Hoogeboom      67   1   1   0   0   1,0  1570  1532  1646  0,45
 
Categorie B na Ronde 1 - 15-09-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Tony Westermann          57   1   0   1   0   0,5  1648  1604  1626 -0,06 
  2 Albert Prins             57   1   0   1   0   0,5  1604  1648  1626  0,06 
  3 John Souhoka             54   1   1   0   0   1,0  1312  1295  1399  0,48 
  4 Fred Luining             46   1   0   1   0   0,5  1414  1331  1373 -0,11
  5 Hiddo Zuiderweg          42   1   0   0   1   0,0  1803  1631  1622 -0,73
  6 Jan Schut                32   1   0   0   1   0,0  1532  1570  1456 -0,45
 
Categorie C na Ronde 1 - 15-09-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Arthur Uyleman           46   1   0   1   0   0,5  1331  1414  1373  0,11
  2 Henk Dutmer              45   1   1   0   0   1,0  1152   895  1119  0,18
  3 Jacob Bosgra             37   1   0   1   0   0,5  1249  1160  1205 -0,12
  4 Herman Wiegeraad         36   1   0   1   0   0,5  1160  1249  1205  0,12
  5 Durk Elzinga             26   1   0   0   1   0,0  1295  1312  1208 -0,48
  6 Jouke Luxema             22   1   0   0   1   0,0   895  1152   928 -0,18

Interne competitie ronde 21

SC Lewenborg 2018-2019 -  - Interne Competitie 2019-2020

Partijen in Ronde 21 - 10-03-2020.
  1 Fred Luining         - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Roy Bons             - Derk Schuttel        ½-½   
  4 Herman Wiegeraad     - Albert Prins         0-1   
  5 Henk Dutmer          - John Souhoka         1-0   
  6 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        0-1   
  7 Durk Elzinga         - Jouke Luxema         1-0   
  8 Metta Brandsma       - Arthur Uyleman       0-1   

    Piet Beetsma        - Afw voor club   
    Douwe Pol           - Afw voor club  
    Jan Drolenga        - Afw voor club   
    Johan Jans          - Afw voor club  
    Rudy Frieswijk      - Afw voor club  

Rangschikking na Ronde 21 - 10-03-2020.

Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Edim Salihbegovic       648  15  13   1   1  13,5  2093  1628  2201  0,61
  2 Klaas Dijkhuizen        594  16   9   5   2  11,5  1854  1666  1828  0,20
  3 Jan Wiebe van Veen      580  16  10   4   2  12,0  1731  1632  1808  1,70
  4 Roy Bons                518  15   7   6   2  10,0  1825  1689  1809  0,29
  5 Douwe Pol               509  15   7   4   4   9,0  1654  1610  1681  0,75
  6 Piet Beetsma            456  10   4   4   2   6,0  1684  1509  1579 -0,92
  7 Rudy Frieswijk          455  14   5   5   4   7,5  1563  1616  1641  1,32
  8 Tony Westermann         420  18  11   1   6  11,5  1602  1405  1505 -0,98
  9 Boudewijn Hoogeboom     401  20  11   1   8  11,5  1520  1471  1524  0,29
 10 Albert Prins            387  16   5   6   5   8,0  1606  1587  1587 -0,37
 11 Jan Drolenga            353  12   5   1   6   5,5  1612  1528  1528 -0,49
 12 Jan Schut               325   8   3   1   4   3,5  1529  1676  1632  0,70
 13 Fred Luining            321  17   6   2   9   7,0  1428  1621  1532  0,87
 14 Willem Bosman           302  17   7   3   7   8,5  1266  1330  1330  1,13
 15 John Souhoka            279  18   5   4   9   7,0  1366  1404  1325 -1,44
 16 Jacob Bosgra            278  16   7   2   7   8,0  1190  1260  1260  1,32
 17 Hiddo Zuiderweg         275   5   2   0   3   2,0  1788  1656  1586 -1,14
 18 Sjak Rijploeg           266  16   6   3   7   7,5  1309  1275  1254 -1,09
 19 Durk Elzinga            252  14   6   1   7   6,5  1299  1357  1332  0,15
 20 Arthur Uyleman          249  16   5   4   7   7,0  1374  1254  1210 -2,92
 21 Henk Dutmer             231  19   5   5   9   7,5  1199  1325  1226 -0,22
 22 Henk Triemstra          202  12   2   3   7   3,5  1031  1319  1165  1,09
 23 Derk Schuttel           185   1   0   1   0   0,5  1728  1825  1825  0,13
 24 Herman Wiegeraad        173  21   3   6  12   6,0  1181  1299  1139 -1,68
 25 Jouke Luxema            143  13   2   1  10   2,5   908  1249  1000  0,52
 26 Metta Brandsma          117   8   1   0   7   1,0   851  1263   952  0,17

Partijen in Ronde 20 - 03-03-2020.
  1 Roy Bons             - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Durk Elzinga         1-0   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Albert Prins         1-0   
  4 John Souhoka         - Douwe Pol            ½-½   
  5 Rudy Frieswijk       - Fred Luining         1-0   
  6 Jan Drolenga         - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  7 Jacob Bosgra         - Henk Dutmer          1-0   
  8 Sjak Rijploeg        - Herman Wiegeraad     1-0   
  9 Arthur Uyleman       - Jouke Luxema         1-0   
 10 Derk Schuttel        - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 19 - 25-02-2020.
  1 Edim Salihbegovic    - Jan Wiebe van Veen   0-1R  
  2 Douwe Pol            - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Albert Prins         - Roy Bons             0-1   
  4 Sjak Rijploeg        - Rudy Frieswijk       0-1   
  5 Willem Bosman        - Tony Westermann      0-1   
  6 Boudewijn Hoogeboom  - Arthur Uyleman       1-0   
  7 Jan Drolenga         - Metta Brandsma       1-0   
  8 Herman Wiegeraad     - Jacob Bosgra         0-1   
  9 Henk Dutmer          - Durk Elzinga         0-1   
 10 Jouke Luxema         - Paring bye                 

Partijen in Ronde 18 - 11-02-2020.
  1 Edim Salihbegovic    - Fred Luining         1-0   
  2 Tony Westermann      - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Jacob Bosgra         - John Souhoka         1-0   
  4 Arthur Uyleman       - Willem Bosman        0-1   
  5 Jouke Luxema         - Henk Dutmer          ½-½   
  6 Durk Elzinga         - Herman Wiegeraad     1-0   
  7 Rudy Frieswijk       - Paring bye                 

    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Roy Bons             - Afw voor club  
    Albert Prins         - Afw voor club   
    Piet Beetsma         - Afw voor club  
    Douwe Pol            - Afw voor club  
 
Partijen in ronde 17 - 04-02-2020. 
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Albert Prins         - Douwe Pol            ½-½   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Jan Drolenga         1-0   
  4 Rudy Frieswijk       - Tony Westermann      0-1   
  5 Fred Luining         - Henk Dutmer          1-0   
  6 Herman Wiegeraad     - John Souhoka         ½-½   
  7 Jouke Luxema         - Willem Bosman        0-1   
  8 Arthur Uyleman       - Jacob Bosgra         ½-½   
  9 Metta Brandsma       - Sjak Rijploeg        0-1   
 
Partijen in Ronde 16 - 28-01-2020.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Piet Beetsma         - Douwe Pol            ½-½   
  3 Roy Bons             - Jan Drolenga         1-0   
  4 Rudy Frieswijk       - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Fred Luining         1-0   
  6 John Souhoka         - Albert Prins         0-1   
  7 Henk Dutmer          - Tony Westermann      0-1   
  8 Willem Bosman        - Herman Wiegeraad     ½-½   
  9 Sjak Rijploeg        - Arthur Uyleman       1-0   
 10 Durk Elzinga         - Jacob Bosgra         0-1   
 11 Metta Brandsma       - Jouke Luxema         1-0   

    Johan Jans          - Afw voor club  

Partijen in Ronde 15 - 21-01-2020.
  1 Albert Prins         - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Roy Bons             - Rudy Frieswijk       ½-½   
  3 Douwe Pol            - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Fred Luining         1-0   
  5 Jan Drolenga         - Henk Dutmer          1-0   
  6 Willem Bosman        - John Souhoka         1-0   
  7 Tony Westermann      - Sjak Rijploeg        1-0   
  8 Herman Wiegeraad     - Arthur Uyleman       ½-½   
  9 Jacob Bosgra         - Paring bye                 

Partijen in Ronde 14 - 14-01-2020.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Roy Bons             ½-½   
  2 Douwe Pol            - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Piet Beetsma         - Rudy Frieswijk       ½-½   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Albert Prins         ½-½   
  5 Fred Luining         - John Souhoka         1-0   
  6 Arthur Uyleman       - Tony Westermann      0-1   
  7 Metta Brandsma       - Henk Dutmer          0-1R  
  8 Jacob Bosgra         - Willem Bosman        0-1   
  9 Jouke Luxema         - Herman Wiegeraad     0-1   

Partijen in Ronde 13 - 07-01-2020.
  1 John Souhoka         - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Rudy Frieswijk       - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  3 Henk Dutmer          - Roy Bons             0-1   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Durk Elzinga         1-0   
  5 Fred Luining         - Herman Wiegeraad     1-0   
  6 Tony Westermann      - Jacob Bosgra         1-0   
  7 Willem Bosman        - Metta Brandsma       1-0   
  8 Henk Triemstra       - Paring bye                 

    Johan Jans          - Afw voor club   
    Piet Beetsma        - Afw voor club   
    Jan Drolenga        - Afw voor club  
    Douwe Pol           - Afw voor club   
    Boudewijn Hoogeboom - Afw voor club  

Interne competitie 2019-2020 Eerste helft

SC Lewenborg 2018-2019 -  - Interne Competitie 2019-2020

Partijen in Ronde 12 - 17-12-2019.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  2 Rudy Frieswijk       - Douwe Pol            0-1   
  3 Albert Prins         - Willem Bosman        1-0   
  4 Jan Drolenga         - Henk Triemstra       1-0   
  5 Tony Westermann      - Piet Beetsma         0-1   
  6 Sjak Rijploeg        - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  7 Herman Wiegeraad     - Henk Dutmer          0-1   
  8 Jacob Bosgra         - Metta Brandsma       1-0   

    Fred Luining         - Afw voor club   
    Jan Schut            - Afw voor club  
    Arthur Uyleman       - Afw voor club   
    John Souhoka         - Afw voor club  

Partijen in Ronde 11 - 03-12-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Jan Schut            1-0   
  2 Douwe Pol            - Fred Luining         1-0   
  3 Piet Beetsma         - Jan Drolenga         ½-½   
  4 John Souhoka         - Arthur Uyleman       1-0   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Willem Bosman        1-0   
  6 Durk Elzinga         - Tony Westermann      0-1   
  7 Henk Dutmer          - Sjak Rijploeg        ½-½   
  8 Henk Triemstra       - Jacob Bosgra         0-1   
  9 Metta Brandsma       - Herman Wiegeraad     0-1   
 
    Klaas Dijkhuizen    - Afw voor club  
    Roy Bons            - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen  - Afw voor club  
    Rudy Frieswijk      - Afw voor club   
    Albert Prins        - Afw voor club  

Partijen in Ronde 10 - 26-11-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Roy Bons             - Douwe Pol            1-0   
  4 Fred Luining         - Jan Drolenga         1-0R  
  5 Piet Beetsma         - Albert Prins         ½-½   
  6 Henk Triemstra       - John Souhoka         0-1   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Durk Elzinga         1-0   
  8 Arthur Uyleman       - Henk Dutmer          1-0   
  9 Herman Wiegeraad     - Tony Westermann      0-1   
 10 Willem Bosman        - Sjak Rijploeg        ½-½   
 11 Jacob Bosgra         - Jouke Luxema         1-0   

Partijen in Ronde 9 - 19-11-2019.
  1 Jan Schut            - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Roy Bons             0-1   
  3 Albert Prins         - Rudy Frieswijk       ½-½   
  4 John Souhoka         - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  5 Willem Bosman        - Piet Beetsma         0-1   
  6 Tony Westermann      - Henk Triemstra       0-1   
  7 Herman Wiegeraad     - Durk Elzinga         0-1   
  8 Sjak Rijploeg        - Jacob Bosgra         1-0   
  9 Jan Drolenga         - Paring bye                 

Partijen in Ronde 8 - 12-11-2019.
  1 Jan Drolenga         - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Douwe Pol            0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  4 Fred Luining         - Jan Schut            0-1   
  5 Rudy Frieswijk       - John Souhoka         1-0   
  6 Albert Prins         - Arthur Uyleman       1-0   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Tony Westermann      1-0   
  8 Henk Dutmer          - Jouke Luxema         1-0   
  9 Durk Elzinga         - Henk Triemstra       1-0   
 10 Sjak Rijploeg        - Piet Beetsma         0-1   
 11 Jacob Bosgra         - Herman Wiegeraad     0-1   
 12 Willem Bosman        - Paring bye                  

Partijen in Ronde 7 - 05-11-2019.
  1 Douwe Pol            - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Fred Luining         1-0   
  3 Jan Schut            - Roy Bons             0-1   
  4 Hiddo Zuiderweg      - Albert Prins         1-0   
  5 Jan Wiebe van Veen   - Tony Westermann      1-0   
  6 John Souhoka         - Durk Elzinga         1-0   
  7 Henk Dutmer          - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  8 Jouke Luxema         - Arthur Uyleman       0-1   
  9 Henk Triemstra       - Willem Bosman        0-1   
 10 Piet Beetsma         - Herman Wiegeraad     1-0   
 
Partijen in Ronde 6 - 29-10-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Albert Prins         1-0   
  2 Roy Bons             - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Tony Westermann      - Jouke Luxema         1-0   
  4 Henk Triemstra       - Henk Dutmer          ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         1-0   
  6 Herman Wiegeraad     - Sjak Rijploeg        0-1   

Partijen in Ronde 5 - 15-10-2019.
  1 Fred Luining         - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Durk Elzinga         - Douwe Pol            0-1   
  3 Jan Drolenga         - John Souhoka         1-0   
  4 Tony Westermann      - Jan Schut            0-1   
  5 Jacob Bosgra         - Rudy Frieswijk       0-1   
  6 Willem Bosman        - Henk Dutmer          0-1   
  7 Herman Wiegeraad     - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  8 Sjak Rijploeg        - Henk Triemstra       0-1   
  9 Piet Beetsma         - Paring bye                 

Partijen in Ronde 4 - 08-10-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Roy Bons             1-0   
  2 Albert Prins         - John Souhoka         1-0   
  3 Fred Luining         - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  4 Jan Schut            - Willem Bosman        1-0   
  5 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        1-0   
  6 Henk Dutmer          - Jacob Bosgra         ½-½   
  7 Henk Triemstra       - Herman Wiegeraad     ½-½   
  8 Arthur Uyleman       - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  9 Klaas Dijkhuizen     - Paring bye                 
 10 Durk Elzinga         - Paring bye                 

Partijen in Ronde 3 - 01-10-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Roy Bons             - Tony Westermann      1-0   
  3 John Souhoka         - Fred Luining         ½-½   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Jan Schut            1-0   
  5 Willem Bosman        - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 Durk Elzinga         - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Douwe Pol            - Henk Dutmer          1-0   
  8 Rudy Frieswijk       - Piet Beetsma         1-0   
  9 Arthur Uyleman       - Herman Wiegeraad     ½-½   
 10 Boudewijn Hoogeboom  - Henk Triemstra       1-0   

Partijen in Ronde 2 - 17-09-2019.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Jan Drolenga         1-0   
  3 Fred Luining         - Roy Bons             ½-½   
  4 Jan Schut            - Albert Prins         ½-½   
  5 Tony Westermann      - Rudy Frieswijk       1-0   
  6 John Souhoka         - Jouke Luxema         1-0   
  7 Herman Wiegeraad     - Willem Bosman        0-1   
  8 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  9 Henk Triemstra       - Arthur Uyleman       ½-½   
 10 Henk Dutmer          - Paring bye        

Partijen in Ronde 1 - 10-09-2019.
  1 Roy Bons             - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Piet Beetsma         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  4 Douwe Pol            - Jan Drolenga         0-1   
  5 Edim Salihbegovic    - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Arthur Uyleman       - Fred Luining         0-1   
  7 Sjak Rijploeg        - John Souhoka         ½-½   
  8 Willem Bosman        - Durk Elzinga         ½-½   
  9 Henk Dutmer          - Herman Wiegeraad     ½-½   
 10 Jouke Luxema         - Henk Triemstra       1-0   
 11 Jan Schut            - Paring bye