Interne competitie 2022-2023

SV Lewenborg 2022-2023 -  - Interne Competitie 2022-2023
 
Partijen in Ronde 9 - 29-11-2022.
 
  1 Klaas Dijkhuizen     - Tony Westermann      ½-½   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Jacob Bosgra         - Rudy Frieswijk       0-1   
  4 Sjak Rijploeg        - Wiebe Veldhuis       ½-½   
  5 Rinus Vriend         - Fred Luining         1-0   
  6 Douwe Pol            - Paring bye                 
 
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club  
    Arthur Uyleman       - Afw voor club  
    John Souhoka         - Afw voor club   
    Jouke Luxema         - Afw voor club
 
 
 
Rangschikking na Ronde 9 - 29-11-2022.
Pos Naam              Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Hiddo Zuiderweg     313   6   4   2   0   5,0  1767  1636  1904  1,03
  2 Klaas Dijkhuizen    297   6   2   4   0   4,0  1824  1651  1780 -0,33
  3 Douwe Pol           277   6   3   2   1   4,0  1685  1617  1755  0,52
  4 Boudewijn Hoogeboom 269   5   4   0   1   4,0  1558  1513  1756  1,24
  5 Jan Wiebe van Veen  247   4   2   1   1   2,5  1705  1640  1751  0,23
  6 Tony Westermann     227   9   4   3   2   5,5  1584  1519  1612  0,32
  7 Albert Prins        205   5   2   1   2   2,5  1611  1570  1587 -0,15
  8 Rudy Frieswijk      192   6   4   0   2   4,0  1580  1417  1575 -0,05
  9 Koen Molewijk       181   4   1   1   2   1,5  1551  1597  1499 -0,26
 10 Wiebe Veldhuis      172   5   2   1   2   2,5  1634  1390  1412 -1,39
 11 Sjak Rijploeg       171   8   2   4   2   4,0  1340  1408  1413  0,73
 12 Rinus Vriend        170   2   2   0   0   2,0  1450  1397  1791  0,85
 13 Arthur Uyleman      142   7   2   1   4   2,5  1358  1447  1326 -0,28
 14 Jacob Bosgra        133   8   1   3   4   2,5  1295  1505  1349  0,54
 15 Jan Drolenga        119   3   1   0   2   1,0  1569  1533  1397 -0,64
 16 Fred Luining        104   6   1   1   4   1,5  1435  1503  1299 -1,02
 17 Willem Bosman        99   1   0   0   1   0,0  1282  1611  1182 -0,13
 18 John Souhoka         90   6   1   0   5   1,0  1270  1401  1130 -1,05
 19 Jouke Luxema         86   3   0   0   3   0,0   880  1397   843 -0,14
 
Categorie A na Ronde 9 - 29-11-2022.
Pos Naam              Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Hiddo Zuiderweg     313   6   4   2   0   5,0  1767  1636  1904  1,03
  2 Klaas Dijkhuizen    297   6   2   4   0   4,0  1824  1651  1780 -0,33
  3 Douwe Pol           277   6   3   2   1   4,0  1685  1617  1755  0,52
  4 Boudewijn Hoogeboom 269   5   4   0   1   4,0  1558  1513  1756  1,24
  5 Jan Wiebe van Veen  247   4   2   1   1   2,5  1705  1640  1751  0,23
  6 Tony Westermann     227   9   4   3   2   5,5  1584  1519  1612  0,32
  7 Albert Prins        205   5   2   1   2   2,5  1611  1570  1587 -0,15
  8 Rudy Frieswijk      192   6   4   0   2   4,0  1580  1417  1575 -0,05
  9 Wiebe Veldhuis      172   5   2   1   2   2,5  1634  1390  1412 -1,39
 
Categorie B na Ronde 9 - 29-11-2022.
Pos Naam              Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Koen Molewijk       181   4   1   1   2   1,5  1551  1597  1499 -0,26
  2 Sjak Rijploeg       171   8   2   4   2   4,0  1340  1408  1413  0,73
  3 Rinus Vriend        170   2   2   0   0   2,0  1450  1397  1791  0,85
  4 Arthur Uyleman      142   7   2   1   4   2,5  1358  1447  1326 -0,28
  5 Jacob Bosgra        133   8   1   3   4   2,5  1295  1505  1349  0,54
  6 Jan Drolenga        119   3   1   0   2   1,0  1569  1533  1397 -0,64
  7 Fred Luining        104   6   1   1   4   1,5  1435  1503  1299 -1,02
  8 Willem Bosman        99   1   0   0   1   0,0  1282  1611  1182 -0,13
  9 John Souhoka         90   6   1   0   5   1,0  1270  1401  1130 -1,05
 10 Jouke Luxema         86   3   0   0   3   0,0   880  1397   843 -0,14
 
 
 
Partijen in Ronde 8 - 22-11-2022.
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         1-0   
  3 Tony Westermann      - John Souhoka         1-0   
  4 Sjak Rijploeg        - Jouke Luxema         1-0   
  5 Arthur Uyleman       - Rinus Vriend         0-1   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club    
    Albert Prins         - Afw voor club  
    Rudy Frieswijk       - Afw voor club
 
Partijen in Ronde 7 - 15-11-2021.
  1 Rudy Frieswijk       - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  2 Jan Drolenga         - Tony Westermann      0-1   
  3 Jacob Bosgra         - Arthur Uyleman       0-1   
  4 John Souhoka         - Sjak Rijploeg        0-1   
  5 Jouke Luxema         - Paring bye                 
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Douwe Pol            - Afw voor club   
    Albert Prins         - Afw voor club  
    Koen Molewijk        - Afw voor club  
    Wiebe Veldhuis       - Afw voor club   
 
Partijen in Ronde 6 - 08-11-2021.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  2 Koen Molewijk        - Douwe Pol            0-1   
  3 Albert Prins         - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Tony Westermann      1-0   
  5 Fred Luining         - Rudy Frieswijk       0-1   
  6 Wiebe Veldhuis       - Arthur Uyleman       1-0   
  7 Jouke Luxema         - John Souhoka         0-1
 
Partijen in Ronde 5 - 01-11-2022.
  1 Douwe Pol            - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Albert Prins         1-0   
  4 Wiebe Veldhuis       - Jacob Bosgra         0-1   
  5 Tony Westermann      - Koen Molewijk        ½-½   
  6 Rudy Frieswijk       - Jouke Luxema         1-0   
  7 Arthur Uyleman       - Sjak Rijploeg        ½-½   
  8 John Souhoka         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 4 - 25-10-2022.
  1 Tony Westermann      - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Fred Luining         - Jan Drolenga         0-1   
  3 Sjak Rijploeg        - Jacob Bosgra         ½-½    
  4 John Souhoka         - Arthur Uyleman       0-1   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Douwe Pol            - Afw voor club   
    Albert Prins         - Afw voor club  
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club   
    Koen Molewijk        - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 3 - 18-10-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Albert Prins         1-0   
  2 Douwe Pol            - Wiebe Veldhuis       1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Jan Drolenga         1-0   
  4 Sjak Rijploeg        - Tony Westermann      0-1   
  5 Jacob Bosgra         - Fred Luining         ½-½   
 
Partijen in Ronde 2 - 04-10-2022.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Albert Prins         - John Souhoka         1-0   
  3 Tony Westermann      - Douwe Pol            0-1   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Sjak Rijploeg        1-0   
  5 Koen Molewijk        - Jacob Bosgra         1-0   
  6 Arthur Uyleman       - Fred Luining         0-1   
 
Partijen in Ronde 1 - 27-09-2022.
  1 Koen Molewijk        - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Fred Luining         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Arthur Uyleman       - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Sjak Rijploeg        - Douwe Pol            ½-½   
  5 John Souhoka         - Wiebe Veldhuis       0-1   
  6 Willem Bosman        - Albert Prins         0-1   
  7 Jacob Bosgra         - Tony Westermann      ½-½   
  8 Bram Honingh         - Rudy Frieswijk       ½-½   
 
 

Interne competitie 2021-2022

SV Lewenborg 2021-2022 -  - Interne Competitie 2021-2022
 
Partijen in Ronde 23 - 24-05-2022.
 
  1 Sjak Rijploeg        - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Koen Molewijk        - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Hiddo Zuiderweg      - Albert Prins         ½-½   
  4 Douwe Pol            - John Souhoka         1-0   
  5 Rudy Frieswijk       - Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
  6 Jan Schut            - Jouke Luxema         ½-½   
 
 
 
Eindstand na Ronde 23 - 24-05-2022.
Pos Naam                Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen      736  19  12   6   1  15,0  1835  1581  1836  0,01
  2 Jan Wiebe van Veen    594  18   8   7   3  11,5  1745  1604  1721 -0,54
  3 Hiddo Zuiderweg       582  17   7   8   2  11,0  1779  1585  1719 -1,27
  4 Douwe Pol             552  19   9   7   3  12,5  1667  1523  1670  0,08
  5 Albert Prins          500  17   5   8   4   9,0  1608  1600  1628  0,43
  6 Rudy Frieswijk        476  12   5   5   2   7,5  1569  1562  1666  1,45
  7 Boudewijn Hoogeboom   454  18   7   4   7   9,0  1583  1495  1516 -1,50
  8 Tony Westermann       426  14   4   7   3   7,5  1578  1601  1633  0,97
  9 Fred Luining          358   9   2   5   2   4,5  1429  1553  1541  1,26
 10 Wiebe Veldhuis        351   4   2   1   1   2,5  1668  1470  1583 -0,43
 11 Jan Drolenga          336   6   2   2   2   3,0  1573  1587  1592  0,14
 12 Johan Jans            336   4   3   1   0   3,5  1547  1192  1566  0,10
 13 Jan Schut             332  17   6   4   7   8,0  1488  1400  1401 -1,85
 14 Koen Molewijk         322   4   3   0   1   3,0  1519  1422  1685  0,83
 15 Sjak Rijploeg         321  19   3  10   6   8,0  1334  1431  1360  0,62
 16 Arthur Uyleman        314  17   5   6   6   8,0  1360  1415  1386  0,56
 17 Durk Elzinga          282  10   3   2   5   4,0  1303  1388  1313  0,12
 18 Henk Dutmer           255   9   1   4   4   3,0  1244  1470  1317  0,82
 19 Jacob Bosgra          244  19   5   3  11   6,5  1294  1397  1284 -0,22
 20 John Souhoka          233  18   3   3  12   4,5  1293  1448  1237 -1,26
 21 Willem Bosman         195   2   0   0   2   0,0  1287  1578  1154 -0,33
 22 Jouke Luxema          116  13   0   1  12   0,5   869  1400   869  0,00
 
Categorie A na Ronde 23 - 24-05-2022.
Pos Naam                Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen      736  19  12   6   1  15,0  1835  1581  1836  0,01
  2 Jan Wiebe van Veen    594  18   8   7   3  11,5  1745  1604  1721 -0,54
  3 Hiddo Zuiderweg       582  17   7   8   2  11,0  1779  1585  1719 -1,27
  4 Douwe Pol             552  19   9   7   3  12,5  1667  1523  1670  0,08
  5 Albert Prins          500  17   5   8   4   9,0  1608  1600  1628  0,43
  6 Rudy Frieswijk        476  12   5   5   2   7,5  1569  1562  1666  1,45
  7 Boudewijn Hoogeboom   454  18   7   4   7   9,0  1583  1495  1516 -1,50
  8 Tony Westermann       426  14   4   7   3   7,5  1578  1601  1633  0,97
  9 Jan Drolenga          336   6   2   2   2   3,0  1573  1587  1592  0,14
 
Categorie B na Ronde 23 - 24-05-2022.
Pos Naam                Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Fred Luining          358   9   2   5   2   4,5  1429  1553  1541  1,26
  2 Wiebe Veldhuis        351   4   2   1   1   2,5  1668  1470  1583 -0,43
  3 Johan Jans            336   4   3   1   0   3,5  1547  1192  1566  0,10
  4 Jan Schut             332  17   6   4   7   8,0  1488  1400  1401 -1,85
  5 Koen Molewijk         322   4   3   0   1   3,0  1519  1422  1685  0,83
  6 Sjak Rijploeg         321  19   3  10   6   8,0  1334  1431  1360  0,62
  7 Arthur Uyleman        314  17   5   6   6   8,0  1360  1415  1386  0,56
  8 Durk Elzinga          282  10   3   2   5   4,0  1303  1388  1313  0,12
  9 Henk Dutmer           255   9   1   4   4   3,0  1244  1470  1317  0,82
 10 Jacob Bosgra          244  19   5   3  11   6,5  1294  1397  1284 -0,22
 11 John Souhoka          233  18   3   3  12   4,5  1293  1448  1237 -1,26
 12 Willem Bosman         195   2   0   0   2   0,0  1287  1578  1154 -0,33
 13 Jouke Luxema          116  13   0   1  12   0,5   869  1400   869  0,00
 
 
 
Partijen in Ronde 22 - 17-05-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Fred Luining         1-0   
  2 Albert Prins         - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Sjak Rijploeg        - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  4 Durk Elzinga         - Douwe Pol            0-1   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Tweede Pairing bye
 
Partijen in Ronde 21 - 10-05-2022.
  1 Douwe Pol            - Fred Luining         ½-½   
  2 Jacob Bosgra         - Albert Prins         0-1   
  3 Rudy Frieswijk       - Durk Elzinga         1-0   
  4 John Souhoka         - Tony Westermann      0-1   
  5 Jouke Luxema         - Arthur Uyleman       0-1   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club
 
Partijen in Ronde 20 - 03-05-2022.
  1 Tony Westermann      - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Rudy Frieswijk       ½-½   
  3 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Jan Schut            1-0   
  5 Fred Luining         - Jacob Bosgra         1-0
  6 John Souhoka         - Sjak Rijploeg        ½-½
 
Partijen in Ronde 19 - 26-04-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Rudy Frieswijk       0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Albert Prins         - Douwe Pol            1-0   
  4 Wiebe Veldhuis       - Jan Schut            0-1   
  5 Henk Dutmer          - Johan Jans           0-1   
  6 Arthur Uyleman       - Sjak Rijploeg        ½-½   
  7 Jacob Bosgra         - John Souhoka         1-0   
  8 Boudewijn Hoogeboom  - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 18 - 19-04-2022.
  1 Albert Prins         - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Tony Westermann      - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Douwe Pol            0-1   
  5 Rudy Frieswijk       - Jacob Bosgra         1-0   
  6 Henk Dutmer          - John Souhoka         0-1   
 
Partijen in Ronde 17 - 12-04-2022.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Tony Westermann      ½-½   
  2 Sjak Rijploeg        - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  3 Jan Schut            - Arthur Uyleman       ½-½   
  4 Jacob Bosgra         - Henk Dutmer          ½-½   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Douwe Pol            - Afw voor club    
    Albert Prins         - Afw voor club  
    John Souhoka         - Afw voor club   
    Koen Molewijk        - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 16 - 05-04-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Arthur Uyleman       1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Koen Molewijk        1-0   
  3 Douwe Pol            - Jacob Bosgra         ½-½   
  4 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        0-1   
 
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club   
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club
 
Partijen in Ronde 15 - 29-03-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  2 Fred Luining         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Sjak Rijploeg        - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 John Souhoka         - Koen Molewijk        0-1   
  5 Jacob Bosgra         - Jouke Luxema         1-0   
  6 Douwe Pol            - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 14 - 15-03-2022.
  1 Wiebe Veldhuis       - Tony Westermann      ½-½   
  2 Jan Schut            - Sjak Rijploeg        ½-½    
  3 Arthur Uyleman       - Jacob Bosgra         1-0   
  4 Jouke Luxema         - Paring bye                 
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Douwe Pol            - Afw voor club  
    Albert Prins         - Afw voor club   
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club  
    John Souhoka         - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 13 - 08-03-2022.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  3 Tony Westermann      - Albert Prins         1-0   
  4 Sjak Rijploeg        - Arthur Uyleman       ½-½   
  5 Durk Elzinga         - John Souhoka         1-0   
  6 Jacob Bosgra         - Jan Schut            0-1   
  7 Koen Molewijk        - Jouke Luxema         1-0   
  8 Hiddo Zuiderweg      - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 12 - 22-02-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  2 Douwe Pol            - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Albert Prins         - Sjak Rijploeg        ½-½   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Fred Luining         ½-½   
  5 Rudy Frieswijk       - Tony Westermann      1-0   
  6 Jouke Luxema         - Jan Schut            0-1   
  7 John Souhoka         - Arthur Uyleman       0-1   
  8 Jacob Bosgra         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 11 - 15-02-2022.
  1 Douwe Pol            - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Albert Prins         - Rudy Frieswijk       ½-½   
  4 Tony Westermann      - Fred Luining         ½-½   
  5 Jan Schut            - Durk Elzinga         0-1   
  6 Sjak Rijploeg        - Jouke Luxema         1-0   
  7 Arthur Uyleman       - Johan Jans           ½-½   
  8 John Souhoka         - Jacob Bosgra         0-1   
 
Partijen in Ronde 10 - 08-02-2022.
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Arthur Uyleman       1-0   
  2 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        ½-½   
  3 Johan Jans           - Jouke Luxema         1-0   
  4 Durk Elzinga         - Paring bye                 
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Albert Prins         - Afw voor club   
    Rudy Frieswijk       - Afw voor club   
    Jan Schut            - Afw voor club  
    John Souhoka         - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 9 - 01-02-2022.
  1 Arthur Uyleman       - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Douwe Pol            ½-½   
  3 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Fred Luining         - Albert Prins         ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - John Souhoka         1-0   
  6 Jan Schut            - Rudy Frieswijk       0-1   
  7 Durk Elzinga         - Sjak Rijploeg        0-1   
  8 Johan Jans           - Jacob Bosgra         1-0   
 
Partijen in Ronde 8 - 25-01-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Tony Westermann      ½-½   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Jan Schut            1-0   
  4 Douwe Pol            - Albert Prins         1-0   
  5 Jouke Luxema         - John Souhoka         0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Niels Timmer         0-1   
  7 Rudy Frieswijk       - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 7 - 09-11-2021.
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Hiddo Zuiderweg      ½-½    
  3 Albert Prins         - Jan Schut            1-0   
  4 John Souhoka         - Douwe Pol            0-1   
  5 Henk Dutmer          - Arthur Uyleman       ½-½   
  6 Sjak Rijploeg        - Fred Luining         0-1   
  7 Jouke Luxema         - Jacob Bosgra         0-1   
 
Partijen in Ronde 6 - 02-11-2021.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Drolenga         1-0   
  3 Albert Prins         - Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
  4 Douwe Pol            - Tony Westermann      ½-½   
  5 Jan Schut            - John Souhoka         1-0   
  6 Rudy Frieswijk       - Wiebe Veldhuis       0-1   
  7 Sjak Rijploeg        - Henk Dutmer          ½-½   
  8 Fred Luining         - Durk Elzinga         ½-½   
  9 Arthur Uyleman       - Jouke Luxema         1-0   
 10 Willem Bosman        - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 5 - 26-10-2021.
  1 Jan Drolenga         - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Albert Prins         1-0   
  3 John Souhoka         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  5 Wiebe Veldhuis       - Henk Dutmer          1-0   
  6 Douwe Pol            - Willem Bosman        1-0   
  7 Durk Elzinga         - Jouke Luxema         1-0   
  8 Jacob Bosgra         - Arthur Uyleman       0-1   
 
Partijen in Ronde 4 - 12-10-2021.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Albert Prins         1-0   
  2 John Souhoka         - Jan Drolenga         0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            1-0   
  4 Hiddo Zuiderweg      - Rudy Frieswijk       1-0   
  5 Henk Dutmer          - Jan Schut            ½-½   
  6 Tony Westermann      - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         1-0   
  8 Durk Elzinga         - Arthur Uyleman       ½-½   
  9 Jouke Luxema         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 3 - 05-10-2021.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Douwe Pol            1-0   
  2 Albert Prins         - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Jan Drolenga         - Rudy Frieswijk       ½-½   
  4 Sjak Rijploeg        - John Souhoka         0-1   
  5 Jan Schut            - Willem Bosman        1-0   
  6 Tony Westermann      - Jacob Bosgra         1-0   
  7 Jouke Luxema         - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  8 Durk Elzinga         - Paring bye                 
  9 Arthur Uyleman       - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 2 - 28-09-2021.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Jan Drolenga         - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Douwe Pol            - Henk Dutmer          1-0   
  4 Albert Prins         - Tony Westermann      1-0   
  5 Rudy Frieswijk       - John Souhoka         ½-½   
  6 Boudewijn Hoogeboom  - Sjak Rijploeg        ½-½   
  7 Arthur Uyleman       - Jan Schut            0-1   
  8 Jacob Bosgra         - Durk Elzinga         1-0   
 
Partijen in Ronde 1 - 21-09-2021.
  1 Jan Schut            - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Arthur Uyleman       - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Jacob Bosgra         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Sjak Rijploeg        - Douwe Pol            ½-½   
  5 John Souhoka         - Albert Prins         ½-½   
  6 Henk Dutmer          - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  7 Durk Elzinga         - Jan Drolenga         0-1   
  8 Rudy Frieswijk       - Paring bye                 

 

Interne competitie - ronde 9

Hierbij de uitslagen en stand na de 9e ronde:

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Partijen in Ronde 9 - 08-12-2020.
 
  1 Jacob Bosgra         - Douwe Pol            0-1   
  2 Henk Dutmer          - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  4 Tony Westermann      - Rudy Frieswijk       1-0   
  5 Fred Luining         - John Souhoka         1-0   
  6 Sjak Rijploeg        - Herman Wiegeraad     1-0   
  7 Jan Schut            - Paring bye                 
 

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Rangschikking na Ronde 9 - 08-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               335   8   6   2   0   7,0  1674  1492  1823  1,49
  2 Jan Wiebe van Veen      277   8   4   3   1   5,5  1752  1532  1718 -0,34
  3 Hiddo Zuiderweg         248   7   5   0   2   5,0  1793  1536  1739 -0,47
  4 Boudewijn Hoogeboom     244   8   5   0   3   5,0  1564  1566  1670  1,06
  5 Albert Prins            203   5   1   4   0   3,0  1613  1555  1638  0,16
  6 Arthur Uyleman          184   2   1   1   0   1,5  1340  1277  1476  0,34
  7 Henk Dutmer             181   6   3   1   2   3,5  1149  1352  1361  1,59
  8 Jan Schut               171   8   3   2   3   4,0  1529  1412  1450 -0,79
  9 Tony Westermann         169   8   3   2   3   4,0  1615  1508  1526 -0,89 
 10 Jacob Bosgra            157   7   2   2   3   3,0  1283  1506  1420  1,20 
 11 Durk Elzinga            150   5   2   1   2   2,5  1297  1266  1267 -0,18 
 12 Rudy Frieswijk          145   7   2   1   4   2,5  1565  1558  1448 -1,02 
 13 Fred Luining            135   4   1   2   1   2,0  1404  1380  1376 -0,14 
 14 John Souhoka            119   8   2   1   5   2,5  1315  1463  1305 -0,10 
 15 Sjak Rijploeg            99   7   2   1   4   2,5  1300  1349  1223 -0,67
 16 Herman Wiegeraad         88   6   1   1   4   1,5  1161  1294  1075 -0,65
 17 Jouke Luxema             43   6   0   0   6   0,0   890  1292   812 -0,59
 
 
Categorie A na Ronde 9 - 08-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               335   8   6   2   0   7,0  1674  1492  1823  1,49
  2 Jan Wiebe van Veen      277   8   4   3   1   5,5  1752  1532  1718 -0,34
  3 Boudewijn Hoogeboom     244   8   5   0   3   5,0  1564  1566  1670  1,06
  4 Rudy Frieswijk          145   7   2   1   4   2,5  1565  1558  1448 -1,02
 
Categorie B na Ronde 9 - 08-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Hiddo Zuiderweg         248   7   5   0   2   5,0  1793  1536  1739 -0,47
  2 Albert Prins            203   5   1   4   0   3,0  1613  1555  1638  0,16
  3 Jan Schut               171   8   3   2   3   4,0  1529  1412  1450 -0,79
  4 Tony Westermann         169   8   3   2   3   4,0  1615  1508  1526 -0,89 
  5 Fred Luining            135   4   1   2   1   2,0  1404  1380  1376 -0,14 
  6 John Souhoka            119   8   2   1   5   2,5  1315  1463  1305 -0,10 
 
Categorie C na Ronde 9 - 08-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Arthur Uyleman          184   2   1   1   0   1,5  1340  1277  1476  0,34
  2 Henk Dutmer             181   6   3   1   2   3,5  1149  1352  1361  1,59
  3 Jacob Bosgra            157   7   2   2   3   3,0  1283  1506  1420  1,20
  4 Durk Elzinga            150   5   2   1   2   2,5  1297  1266  1267 -0,18
  5 Sjak Rijploeg            99   7   2   1   4   2,5  1300  1349  1223 -0,67
  6 Herman Wiegeraad         88   6   1   1   4   1,5  1161  1294  1075 -0,65
  7 Jouke Luxema             43   6   0   0   6   0,0   890  1292   812 -0,59

 
Partijen in Ronde 8 - 01-12-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Henk Dutmer          1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jacob Bosgra         - Jan Schut            ½-½   
  5 John Souhoka         - Tony Westermann      ½-½     
  6 Sjak Rijploeg        - Fred Luining         ½-½     
  7 Jouke Luxema         - Herman Wiegeraad     0-1   
 
Partijen in Ronde 7 - 24-11-2020.
 
  1 Durk Elzinga         - Douwe Pol            ½-½   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Jan Schut            - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - John Souhoka         1-0   
  5 Herman Wiegeraad     - Tony Westermann      0-1   
  6 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        0-1   
 
Partijen in Ronde 6 - 03-11-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Jan Schut            1-0   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Jacob Bosgra         1-0   
  4 Henk Dutmer          - Durk Elzinga         1-0   
  5 John Souhoka         - Jouke Luxema         1-0     
  6 Tony Westermann      - Paring bye                   

Partijen in Ronde 5 - 27-10-2020.
 
  1 Jacob Bosgra         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  2 Jan Schut            - Albert Prins         ½-½   
  3 Hiddo Zuiderweg      - John Souhoka         1-0   
  4 Herman Wiegeraad     - Henk Dutmer          0-1   
  5 Durk Elzinga         - Jouke Luxema         1-0   
  6 Tony Westermann      - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 4 - 20-10-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Albert Prins         - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         0-1   
  4 John Souhoka         - Jan Schut            0-1   
  5 Hiddo Zuiderweg      - Tony Westermann      1-0   
  6 Sjak Rijploeg        - Durk Elzinga         0-1   
 
Partijen in Ronde 3 - 06-10-2020.
 
  1 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            ½-½   
  2 Rudy Frieswijk       - Albert Prins         ½-½   
  3 Tony Westermann      - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jan Schut            - Herman Wiegeraad     1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 John Souhoka         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 2 - 22-09-2020.
 
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  2 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 John Souhoka         - Albert Prins         0-1     
  4 Fred Luining         - Rudy Frieswijk       0-1     
  5 Henk Dutmer          - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Jouke Luxema         - Jan Schut            0-1   
  8 Hiddo Zuiderweg      - Paring bye                 
 
 Partijen in Ronde 1 - 15-09-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  3 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Fred Luining         ½-½   
  5 Durk Elzinga         - John Souhoka         0-1   
  6 Herman Wiegeraad     - Jacob Bosgra         ½-½   
  7 Jouke Luxema         - Henk Dutmer          0-1   
  8 Jan Wiebe van Veen   - Paring bye                 
 
 


Interne competitie - ronde 8

Hierbij de uitslagen en stand na de 8e ronde:

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Partijen in Ronde 8 - 01-12-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Henk Dutmer          1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jacob Bosgra         - Jan Schut            ½-½   
  5 John Souhoka         - Tony Westermann      ½-½     
  6 Sjak Rijploeg        - Fred Luining         ½-½     
  7 Jouke Luxema         - Herman Wiegeraad     0-1   
 
 
Rangschikking na Ronde 8 - 01-12-2020.

Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               297   7   5   2   0   6,0  1674  1521  1835  1,41
  2 Jan Wiebe van Veen      253   7   4   2   1   5,0  1752  1587  1768  0,14
  3 Hiddo Zuiderweg         244   6   5   0   1   5,0  1793  1531  1835  0,31
  4 Boudewijn Hoogeboom     194   7   4   0   3   4,0  1564  1533  1595  0,27
  5 Albert Prins            190   5   1   4   0   3,0  1613  1555  1638  0,16
  6 Arthur Uyleman          179   2   1   1   0   1,5  1340  1277  1476  0,34
  7 Henk Dutmer             160   5   3   0   2   3,0  1149  1272  1327  1,11
  8 Jan Schut               152   8   3   2   3   4,0  1529  1412  1450 -0,79
  9 Jacob Bosgra            151   6   2   2   2   3,0  1283  1479  1455  1,29 
 10 Rudy Frieswijk          149   6   2   1   3   2,5  1565  1548  1486 -0,59 
 11 Durk Elzinga            138   5   2   1   2   2,5  1297  1266  1267 -0,18 
 12 Tony Westermann         130   7   2   2   3   3,0  1615  1500  1464 -1,32 
 13 John Souhoka            118   7   2   1   4   2,5  1315  1472  1347  0,28
 14 Fred Luining            104   3   0   2   1   1,0  1404  1402  1266 -0,52
 15 Herman Wiegeraad         88   5   1   1   3   1,5  1161  1293  1108 -0,33
 16 Sjak Rijploeg            75   6   1   1   4   1,5  1300  1380  1168 -0,99
 17 Jouke Luxema             36   6   0   0   6   0,0   890  1292   812 -0,59
 
Categorie A na Ronde 8 - 01-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               297   7   5   2   0   6,0  1674  1521  1835  1,41
  2 Jan Wiebe van Veen      253   7   4   2   1   5,0  1752  1587  1768  0,14
  3 Boudewijn Hoogeboom     194   7   4   0   3   4,0  1564  1533  1595  0,27
  4 Rudy Frieswijk          149   6   2   1   3   2,5  1565  1548  1486 -0,59
 
Categorie B na Ronde 8 - 01-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Hiddo Zuiderweg         244   6   5   0   1   5,0  1793  1531  1835  0,31
  2 Albert Prins            190   5   1   4   0   3,0  1613  1555  1638  0,16
  3 Jan Schut               152   8   3   2   3   4,0  1529  1412  1450 -0,79
  4 Tony Westermann         130   7   2   2   3   3,0  1615  1500  1464 -1,32 
  5 John Souhoka            118   7   2   1   4   2,5  1315  1472  1347  0,28 
  6 Fred Luining            104   3   0   2   1   1,0  1404  1402  1266 -0,52 
 
Categorie C na Ronde 8 - 01-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Arthur Uyleman          179   2   1   1   0   1,5  1340  1277  1476  0,34
  2 Henk Dutmer             160   5   3   0   2   3,0  1149  1272  1327  1,11
  3 Jacob Bosgra            151   6   2   2   2   3,0  1283  1479  1455  1,29
  4 Durk Elzinga            138   5   2   1   2   2,5  1297  1266  1267 -0,18
  5 Herman Wiegeraad         88   5   1   1   3   1,5  1161  1293  1108 -0,33
  6 Sjak Rijploeg            75   6   1   1   4   1,5  1300  1380  1168 -0,99
  7 Jouke Luxema             36   6   0   0   6   0,0   890  1292   812 -0,59

 
Partijen in Ronde 7 - 24-11-2020.
 
  1 Durk Elzinga         - Douwe Pol            ½-½   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Jan Schut            - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - John Souhoka         1-0   
  5 Herman Wiegeraad     - Tony Westermann      0-1   
  6 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        0-1   
 
Partijen in Ronde 6 - 03-11-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Jan Schut            1-0   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Jacob Bosgra         1-0   
  4 Henk Dutmer          - Durk Elzinga         1-0   
  5 John Souhoka         - Jouke Luxema         1-0     
  6 Tony Westermann      - Paring bye                   

Partijen in Ronde 5 - 27-10-2020.
 
  1 Jacob Bosgra         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  2 Jan Schut            - Albert Prins         ½-½   
  3 Hiddo Zuiderweg      - John Souhoka         1-0   
  4 Herman Wiegeraad     - Henk Dutmer          0-1   
  5 Durk Elzinga         - Jouke Luxema         1-0   
  6 Tony Westermann      - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 4 - 20-10-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Albert Prins         - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         0-1   
  4 John Souhoka         - Jan Schut            0-1   
  5 Hiddo Zuiderweg      - Tony Westermann      1-0   
  6 Sjak Rijploeg        - Durk Elzinga         0-1   
 
Partijen in Ronde 3 - 06-10-2020.
 
  1 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            ½-½   
  2 Rudy Frieswijk       - Albert Prins         ½-½   
  3 Tony Westermann      - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jan Schut            - Herman Wiegeraad     1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 John Souhoka         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 2 - 22-09-2020.
 
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  2 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 John Souhoka         - Albert Prins         0-1     
  4 Fred Luining         - Rudy Frieswijk       0-1     
  5 Henk Dutmer          - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Jouke Luxema         - Jan Schut            0-1   
  8 Hiddo Zuiderweg      - Paring bye                 
 
 Partijen in Ronde 1 - 15-09-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  3 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Fred Luining         ½-½   
  5 Durk Elzinga         - John Souhoka         0-1   
  6 Herman Wiegeraad     - Jacob Bosgra         ½-½   
  7 Jouke Luxema         - Henk Dutmer          0-1   
  8 Jan Wiebe van Veen   - Paring bye                 
 
 


Interne competitie - ronde 7

Hierbij de uitslagen en stand na de 7e ronde:

Partijen in Ronde 7 - 24-11-2020.
 
  1 Durk Elzinga         - Douwe Pol            ½-½   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Jan Schut            - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - John Souhoka         1-0   
  5 Herman Wiegeraad     - Tony Westermann      0-1   
  6 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        0-1   
 

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Rangschikking na Ronde 7 - 24-11-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               256   6   4   2   0   5,0  1674  1583  1857  1,37
  2 Jan Wiebe van Veen      251   6   4   2   0   5,0  1752  1552  1830  0,58
  3 Hiddo Zuiderweg         192   5   4   0   1   4,0  1793  1487  1772 -0,13
  4 Albert Prins            177   5   1   4   0   3,0  1613  1555  1638  0,16
  5 Arthur Uyleman          158   2   1   1   0   1,5  1340  1277  1476  0,34
  6 Henk Dutmer             157   4   3   0   1   3,0  1149  1172  1378  1,14
  7 Rudy Frieswijk          155   5   2   1   2   2,5  1565  1545  1550 -0,09
  8 Boudewijn Hoogeboom     150   6   3   0   3   3,0  1564  1528  1534 -0,23
  9 Jan Schut               138   7   3   1   3   3,5  1529  1430  1474 -0,48
 10 Jacob Bosgra            131   5   2   1   2   2,5  1283  1468  1440  0,98 
 11 Durk Elzinga            121   5   2   1   2   2,5  1297  1266  1267 -0,18 
 12 Tony Westermann         107   6   2   1   3   2,5  1615  1531  1486 -0,97 
 13 John Souhoka            102   6   2   0   4   2,0  1315  1448  1305 -0,07
 14 Fred Luining             92   2   0   1   1   0,5  1404  1453  1254 -0,38
 15 Herman Wiegeraad         66   4   0   1   3   0,5  1161  1394  1060 -0,51
 16 Sjak Rijploeg            59   5   1   0   4   1,0  1300  1376  1119 -1,13
 17 Jouke Luxema             39   5   0   0   5   0,0   890  1318   823 -0,42
 

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Categorie A na Ronde 7 - 24-11-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               256   6   4   2   0   5,0  1674  1583  1857  1,37
  2 Jan Wiebe van Veen      251   6   4   2   0   5,0  1752  1552  1830  0,58
  3 Rudy Frieswijk          155   5   2   1   2   2,5  1565  1545  1550 -0,09
  4 Boudewijn Hoogeboom     150   6   3   0   3   3,0  1564  1528  1534 -0,23
 
Categorie B na Ronde 7 - 24-11-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Hiddo Zuiderweg         192   5   4   0   1   4,0  1793  1487  1772 -0,13
  2 Albert Prins            177   5   1   4   0   3,0  1613  1555  1638  0,16
  3 Jan Schut               138   7   3   1   3   3,5  1529  1430  1474 -0,48
  4 Tony Westermann         107   6   2   1   3   2,5  1615  1531  1486 -0,97 
  5 John Souhoka            102   6   2   0   4   2,0  1315  1448  1305 -0,07 
  6 Fred Luining             92   2   0   1   1   0,5  1404  1453  1254 -0,38 
 
Categorie C na Ronde 7 - 24-11-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Arthur Uyleman          158   2   1   1   0   1,5  1340  1277  1476  0,34
  2 Henk Dutmer             157   4   3   0   1   3,0  1149  1172  1378  1,14
  3 Jacob Bosgra            131   5   2   1   2   2,5  1283  1468  1440  0,98
  4 Durk Elzinga            121   5   2   1   2   2,5  1297  1266  1267 -0,18
  5 Herman Wiegeraad         66   4   0   1   3   0,5  1161  1394  1060 -0,51
  6 Sjak Rijploeg            59   5   1   0   4   1,0  1300  1376  1119 -1,13
  7 Jouke Luxema             39   5   0   0   5   0,0   890  1318   823 -0,42


Partijen in Ronde 6 - 03-11-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Jan Schut            1-0   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Jacob Bosgra         1-0   
  4 Henk Dutmer          - Durk Elzinga         1-0   
  5 John Souhoka         - Jouke Luxema         1-0     
  6 Tony Westermann      - Paring bye                   
 
Partijen in Ronde 5 - 27-10-2020.
 
  1 Jacob Bosgra         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  2 Jan Schut            - Albert Prins         ½-½   
  3 Hiddo Zuiderweg      - John Souhoka         1-0   
  4 Herman Wiegeraad     - Henk Dutmer          0-1   
  5 Durk Elzinga         - Jouke Luxema         1-0   
  6 Tony Westermann      - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 4 - 20-10-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Albert Prins         - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         0-1   
  4 John Souhoka         - Jan Schut            0-1   
  5 Hiddo Zuiderweg      - Tony Westermann      1-0   
  6 Sjak Rijploeg        - Durk Elzinga         0-1   
 
Partijen in Ronde 3 - 06-10-2020.
 
  1 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            ½-½   
  2 Rudy Frieswijk       - Albert Prins         ½-½   
  3 Tony Westermann      - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jan Schut            - Herman Wiegeraad     1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 John Souhoka         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 2 - 22-09-2020.
 
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  2 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 John Souhoka         - Albert Prins         0-1     
  4 Fred Luining         - Rudy Frieswijk       0-1     
  5 Henk Dutmer          - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Jouke Luxema         - Jan Schut            0-1   
  8 Hiddo Zuiderweg      - Paring bye                 
 
 Partijen in Ronde 1 - 15-09-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  3 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Fred Luining         ½-½   
  5 Durk Elzinga         - John Souhoka         0-1   
  6 Herman Wiegeraad     - Jacob Bosgra         ½-½   
  7 Jouke Luxema         - Henk Dutmer          0-1   
  8 Jan Wiebe van Veen   - Paring bye