Interne competitie ronde 11

SC Lewenborg 2018-2019 -  - Interne Competitie 2019-2020

Partijen in Ronde 11 - 03-12-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Jan Schut            1-0   
  2 Douwe Pol            - Fred Luining         1-0   
  3 Piet Beetsma         - Jan Drolenga         ½-½   
  4 John Souhoka         - Arthur Uyleman       1-0   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Willem Bosman        1-0   
  6 Durk Elzinga         - Tony Westermann      0-1   
  7 Henk Dutmer          - Sjak Rijploeg        ½-½   
  8 Henk Triemstra       - Jacob Bosgra         0-1   
  9 Metta Brandsma       - Herman Wiegeraad     0-1   
 
    Klaas Dijkhuizen    - Afw voor club  
    Roy Bons            - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen  - Afw voor club  
    Rudy Frieswijk      - Afw voor club   
    Albert Prins        - Afw voor club  

Rangschikking na Ronde 11 - 03-12-2019.

Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Edim Salihbegovic       430  10   9   1   0   9,5  2069  1640  2152  0,35
  2 Klaas Dijkhuizen        343   7   4   2   1   5,0  1907  1706  1865 -0,07
  3 Roy Bons                317   8   4   3   1   5,5  1775  1730  1867  1,04
  4 Douwe Pol               282   8   5   0   3   5,0  1606  1606  1694  0,96
  5 Jan Wiebe van Veen      280   7   4   1   2   4,5  1714  1723  1825  1,02
  6 Rudy Frieswijk          255   6   3   1   2   3,5  1607  1604  1662  0,44
  7 Albert Prins            234   8   2   4   2   4,0  1633  1643  1643  0,01
  8 John Souhoka            231  10   5   2   3   6,0  1355  1377  1447  1,41
  9 Fred Luining            229   9   3   2   4   4,0  1490  1669  1580  0,43
 10 Jan Drolenga            226   6   2   1   3   2,5  1613  1721  1721  0,55
 11 Piet Beetsma            217   7   3   2   2   4,0  1669  1467  1517 -0,95
 12 Boudewijn Hoogeboom     213  11   7   0   4   7,0  1515  1380  1477 -0,28
 13 Jan Schut               203   8   3   1   4   3,5  1541  1683  1639  0,73
 14 Hiddo Zuiderweg         185   5   2   0   3   2,0  1849  1648  1577 -1,47
 15 Tony Westermann         169  10   4   1   5   4,5  1667  1421  1386 -2,64
 16 Arthur Uyleman          166   8   3   2   3   4,0  1384  1287  1287 -0,78
 17 Durk Elzinga            150   8   3   1   4   3,5  1298  1355  1311 -0,01
 18 Henk Dutmer             145   9   2   4   3   4,0  1179  1263  1224  0,33
 19 Willem Bosman           132   9   2   2   5   3,0  1210  1393  1272  0,07
 20 Sjak Rijploeg           128   9   2   3   4   3,5  1299  1229  1151 -1,80
 21 Henk Triemstra          120  11   2   3   6   3,5   992  1297  1165  1,49
 22 Johan Jans              112   0   0   0   0   0,0  1572              0,00
 23 Jacob Bosgra            111   7   2   1   4   2,5  1230  1246  1144 -0,92
 24 Herman Wiegeraad        107  11   2   3   6   3,5  1192  1300  1168 -0,76
 25 Metta Brandsma          103   1   0   0   1   0,0   862  1192   392 -0,12
 26 Jouke Luxema            101   7   2   0   5   2,0   938  1301  1142  0,99

Partijen in Ronde 10 - 26-11-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Roy Bons             - Douwe Pol            1-0   
  4 Fred Luining         - Jan Drolenga         1-0R  
  5 Piet Beetsma         - Albert Prins         ½-½   
  6 Henk Triemstra       - John Souhoka         0-1   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Durk Elzinga         1-0   
  8 Arthur Uyleman       - Henk Dutmer          1-0   
  9 Herman Wiegeraad     - Tony Westermann      0-1   
 10 Willem Bosman        - Sjak Rijploeg        ½-½   
 11 Jacob Bosgra         - Jouke Luxema         1-0   

Partijen in Ronde 9 - 19-11-2019.
  1 Jan Schut            - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Roy Bons             0-1   
  3 Albert Prins         - Rudy Frieswijk       ½-½   
  4 John Souhoka         - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  5 Willem Bosman        - Piet Beetsma         0-1   
  6 Tony Westermann      - Henk Triemstra       0-1   
  7 Herman Wiegeraad     - Durk Elzinga         0-1   
  8 Sjak Rijploeg        - Jacob Bosgra         1-0   
  9 Jan Drolenga         - Paring bye                 

Partijen in Ronde 8 - 12-11-2019.
  1 Jan Drolenga         - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Douwe Pol            0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  4 Fred Luining         - Jan Schut            0-1   
  5 Rudy Frieswijk       - John Souhoka         1-0   
  6 Albert Prins         - Arthur Uyleman       1-0   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Tony Westermann      1-0   
  8 Henk Dutmer          - Jouke Luxema         1-0   
  9 Durk Elzinga         - Henk Triemstra       1-0   
 10 Sjak Rijploeg        - Piet Beetsma         0-1   
 11 Jacob Bosgra         - Herman Wiegeraad     0-1   
 12 Willem Bosman        - Paring bye                  

Partijen in Ronde 7 - 05-11-2019.
  1 Douwe Pol            - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Fred Luining         1-0   
  3 Jan Schut            - Roy Bons             0-1   
  4 Hiddo Zuiderweg      - Albert Prins         1-0   
  5 Jan Wiebe van Veen   - Tony Westermann      1-0   
  6 John Souhoka         - Durk Elzinga         1-0   
  7 Henk Dutmer          - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  8 Jouke Luxema         - Arthur Uyleman       0-1   
  9 Henk Triemstra       - Willem Bosman        0-1   
 10 Piet Beetsma         - Herman Wiegeraad     1-0   
 
Partijen in Ronde 6 - 29-10-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Albert Prins         1-0   
  2 Roy Bons             - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Tony Westermann      - Jouke Luxema         1-0   
  4 Henk Triemstra       - Henk Dutmer          ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         1-0   
  6 Herman Wiegeraad     - Sjak Rijploeg        0-1   

Partijen in Ronde 5 - 15-10-2019.
  1 Fred Luining         - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Durk Elzinga         - Douwe Pol            0-1   
  3 Jan Drolenga         - John Souhoka         1-0   
  4 Tony Westermann      - Jan Schut            0-1   
  5 Jacob Bosgra         - Rudy Frieswijk       0-1   
  6 Willem Bosman        - Henk Dutmer          0-1   
  7 Herman Wiegeraad     - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  8 Sjak Rijploeg        - Henk Triemstra       0-1   
  9 Piet Beetsma         - Paring bye                 

Partijen in Ronde 4 - 08-10-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Roy Bons             1-0   
  2 Albert Prins         - John Souhoka         1-0   
  3 Fred Luining         - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  4 Jan Schut            - Willem Bosman        1-0   
  5 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        1-0   
  6 Henk Dutmer          - Jacob Bosgra         ½-½   
  7 Henk Triemstra       - Herman Wiegeraad     ½-½   
  8 Arthur Uyleman       - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  9 Klaas Dijkhuizen     - Paring bye                 
 10 Durk Elzinga         - Paring bye                 

Partijen in Ronde 3 - 01-10-2019.
  1 Edim Salihbegovic    - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Roy Bons             - Tony Westermann      1-0   
  3 John Souhoka         - Fred Luining         ½-½   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Jan Schut            1-0   
  5 Willem Bosman        - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 Durk Elzinga         - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Douwe Pol            - Henk Dutmer          1-0   
  8 Rudy Frieswijk       - Piet Beetsma         1-0   
  9 Arthur Uyleman       - Herman Wiegeraad     ½-½   
 10 Boudewijn Hoogeboom  - Henk Triemstra       1-0   

Partijen in Ronde 2 - 17-09-2019.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Edim Salihbegovic    0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Jan Drolenga         1-0   
  3 Fred Luining         - Roy Bons             ½-½   
  4 Jan Schut            - Albert Prins         ½-½   
  5 Tony Westermann      - Rudy Frieswijk       1-0   
  6 John Souhoka         - Jouke Luxema         1-0   
  7 Herman Wiegeraad     - Willem Bosman        0-1   
  8 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  9 Henk Triemstra       - Arthur Uyleman       ½-½   
 10 Henk Dutmer          - Paring bye        

Partijen in Ronde 1 - 10-09-2019.
  1 Roy Bons             - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Piet Beetsma         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  4 Douwe Pol            - Jan Drolenga         0-1   
  5 Edim Salihbegovic    - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Arthur Uyleman       - Fred Luining         0-1   
  7 Sjak Rijploeg        - John Souhoka         ½-½   
  8 Willem Bosman        - Durk Elzinga         ½-½   
  9 Henk Dutmer          - Herman Wiegeraad     ½-½   
 10 Jouke Luxema         - Henk Triemstra       1-0   
 11 Jan Schut            - Paring bye